Termíny stretnutí U -13, mladší žiaci jar 2013
Rozpis súťaže Jar 2013 | |||||
Výsledky jeseň- jar |
|||||
16.kolo | 1.5.2013 o 12.00 h | Hlohovec | - |
ČFK Nitra A | 0:7 - 0:2 |
17.kolo | 24.3.2013 o 16.00 h | Lokomotíva Trnava | - |
Hlohovec | 6:0 - 3:0 |
18.kolo |
05.6. o 12:00 h |
Hlohovec | - |
Šurany | 3:1 - 3:1 |
19.kolo | 6.4.2013 o 12.00 h | Skalica | - |
Hlohovec | 1:1 - 3:1 |
20.kolo | 13.4.2013 o 12.00 h | Hlohovec | - |
Moravský Svätý Ján | 9:1 - 0:0 |
21.kolo | 20.4.2013 o 12.00 h | Zlaté Moravce A Calex | - |
Hlohovec | 4:4 - 1:7 |
22.kolo | 27.4.2013 o 12.00 h | Hlohovec | - |
Horná Nitra A | 2:3 - 4 :1 |
23.kolo | 5.5.2013 o 11.45 h | Piešťany UT | - |
Hlohovec | 1:0 - 5:4 |
24.kolo | 8.5.2013 streda o 12.00 h | Hlohovec | - |
Štúrovo | 1:2 - 0:4 |
25.kolo | 11.5.2013 o 12.00 h | Hlohovec | - |
Jaslovské Bohunice | 3:1 - 3:0 |
26.kolo | 19.5.2013 o 12.00 h | Nové Mesto nad Váhom | - |
Hlohovec | 0:2 - 0:6 |
27.kolo | 26.5.2013 o 12.00 h | Hlohovec | - |
Nemšová | 3:5 - 8:0 |
28.kolo | 1.6.2013 o 12.00 h | Považská Bystrica | - |
Hlohovec | 1:6 - 2:3 |
29.kolo | 9.6.2013 o 12.00 h | Hlohovec | - |
Šamorín A | 0:5 - 1 : 1 |
30.kolo | 16.6.2013 o 12.00 h | Nové Zámky sihoť | - |
Hlohovec | 2:2 - 2:2 |
Skóre: 36: 40 78:65
Body: jeseň 18 42 jar
Naši strelci: Danek Paťo 28, Laboš David 11, Zděnek Filip 15,
Pavlík Filip 9, Záhončík Filip 9, Rácikova Janka 4, Mindek Braňo 1,
Sopko Martin 1.
Dátum a čas |
Zápas |
Výsledok jeseň09 |
Výsledok jar 2010 |
|||
6.4.2010 v HC o 15.30 hod. zraz o 14.30 hod. |
12.kolo | Zl.Moravce | : | voľno | ||
Spartak | : | Levice | 8 : 1 |
7 : 0 |
||
FC Nitra | : | Hlohovec | 6 : 0 |
1 : 1 |
||
Piešťany | : | Sereď | 4 : 1 |
3 : 3 |
||
Senica | : | ČFK Nitra |
1 : 3 |
0 : 1 |
||
Topoľčany | : | Lok. Trnava | 8 : 1 |
8 : 1 |
||
11.4.2010 o 11.15 hod. odchod o 8.30 hod. zo štadiona |
13.kolo | voľno | : | Lok. Trnava | ||
ČFK Nitra | : | Topoľčany |
0 : 0 |
1 : 3 |
||
Sereď | : | Senica | 0 : 10 |
0 : 3 |
||
Hlohovec | : | Piešťany | 6 : 1 |
2 : 3 |
||
Levice | : | FC Nitra | 1 : 4 |
1 : 2 |
||
Zl.Moravce | : | Spartak | 2 : 5 |
1 : 3 |
||
17.4.2010 . |
14.kolo | Spartak | : | voľno | ||
FC Nitra | : | Zl.Moravce | 3 : 1 |
4 : 5 |
||
Piešťany | : | Levice | 0 : 6 |
4 : 1 |
||
Senica | : | Hlohovec | 6 : 0 |
2 : 1 |
||
Topoľčany | : | Sereď | 3 : 2 |
2 : 0 |
||
Lok. Trnava | : | ČFK Nitra | 1 : 7 |
0 : 3 |
||
24.4.2010 o 11.15 hod. Odchod o 8.15 hod. |
15.kolo | voľno | : | ČFK Nitra | ||
Sereď | : | Lok. Trnava | 7 : 3 |
3 : 1 |
||
Hlohovec | : | Topoľčany | 3 : 3 |
0 : 2 |
||
Levice | : | Senica | 0 : 9 |
1 : 2 |
||
Zl.Moravce | : | Piešťany | 3 : 0 |
4 : 0 |
||
Spartak | : | FC Nitra | 2 : 2 |
5 : 2 |
||
1.5.2010 o 11.15 hod. v HC zraz o 10.00 hod. |
16.kolo | FC Nitra | : | voľno | ||
Piešťany | : | Spartak | 0 : 7 |
3 : 11 |
||
Senica | : | Zl.Moravce | 5 : 0 |
1 : 2 |
||
Topoľčany | : | Levice | 6 : 1 |
1 : 0 |
||
Lok. Trnava | : | Hlohovec | 2 : 2 |
0 : 7 |
||
ČFK Nitra | : | Sereď | 0 : 2 |
0 : 0 |
||
8.5.2010 o 15.15 hod. odchod o 13.45 hod. |
17.kolo | voľno | : | Sereď | ||
Hlohovec | : | ČFK Nitra | 0 : 2 |
1 : 1 |
||
Levice | : | Lok. Trnava | 1 : 1 |
4 : 0 |
||
Zl.Moravce | : | Topoľčany | 4 : 1 |
1 : 0 |
||
Spartak | : | Senica | 2 : 2 |
1 : 1 |
||
FC Nitra | : | Piešťany | 6 : 1 |
4 : 0 |
||
15.5.2010 o 11.15 hod. zraz o 10.30 hod. . |
18.kolo | Piešťany | : | voľno | ||
Senica | : | FC Nitra | 4 : 0 |
2 : 5 |
||
Topoľčany | : | Spartak | 0 : 4 |
4 : 9 |
||
Lok. Trnava | : | Zl.Moravce | 1 : 8 |
0 : 5 |
||
ČFK Nitra | : | Levice | 1 : 0 |
2 : 0 |
||
Sereď | : | Hlohovec | 0 : 2 |
0 : 1 |
||
23.5.2010 o 11.15 hod.. Zraz o 10.30 hod. |
19.kolo | Hlohovec | : | Senica |
1 : 2 |
|
Levice | : | Sereď | 1 : 1 |
0 : 4 |
||
Zl.Moravce | : | ČFK Nitra | 0 : 0 |
0 : 1 |
||
Spartak | : | Lok. Trnava | 16 : 0 |
12 : 0 |
||
FC Nitra | : | Topoľčany | 4 : 0 |
1 : 3 |
||
Piešťany | : | Senica | 0 : 10 |
3 : 6 |
||
13.6.2010 o 11.15 hod. odchod o 08.00 hod. . |
20.kolo | Senica | : | voľno | ||
Topoľčany | : | Piešťany | 2 : 1 |
4 : 3 |
||
Lok. Trnava | : | FC Nitra | 0 : 14 |
0 : 3 |
||
ČFK Nitra | : | Spartak |
1 : 2 |
0 : 5 |
||
Sereď | : | Zl.Moravce | 5 : 0 |
1 : 3 |
||
Hlohovec | : | Levice | 3 : 0 |
3 : 6 |
||
6.6.2010 o 11.15 hod zraz o 10.00 hod. |
21.kolo | voľno | : | Levice | ||
Zl.Moravce | : | Hlohovec | 4 : 1 |
3 : 3 |
||
Spartak | : | Sereď | 3 : 0 |
6 : 0 |
||
FC Nitra | : | ČFK Nitra | 2 : 0 |
1 : 0 |
||
Piešťany | : | Lok. Trnava | 0 : 2 |
5 : 1 |
||
Senica | : | Topoľčany | 5 : 0 |
3 : 1 |
||
12.6.2010 o 10.00 hod. odchod o 9.00 hod. |
22.kolo | Topoľčany | : | voľno | ||
Lok. Trnava | : | Senica | 1 : 10 |
1 : 8 |
||
ČFK Nitra | : | Piešťany | 3 : 2 |
3 : 1 |
||
Sereď | : | FC Nitra | 0 : 3 |
1 : 5 |
||
Hlohovec | : | Spartak | 1 : 0 |
0 : 11 |
||
Levice | : | Zl.Moravce | 0 : 5 |
0 : 6 |
: